Modul za listopad - Kalendar
Kalendar je modul koji omogućava bilježenje važnih datuma na web stranicama škole.

Pogled koji vidi posjetitelj stranica vidi se u lijevom stupcu. Pogled obuhvaća cijeli  mjesec, pri čemu, prelaskom iz mjeseca u mjesec možemo birati prikaz događaja na cijelom portalu, ne samo na stranici na kojoj se trenutno nalazimo. Dani koji imaju zabilježene događaje u kalendaru će biti zasivljeni, a prelaskom miša preko istoga vidjet ćemo o kojem se događaju radi.

Za korisnike koji su ulogirani na stranice ponuđena je opcija unosa događaja. Pri unosu istog, uz naslov i datum potrebno je unijeti vrijeme, odabrati opciju je li događaj cjelodnevni ili nije, radi li se o ponavljanom događaju (dnevno, tjedno, mjesečno). Moguće je odabrati opciju za slanje podsjetnika, te na kojim kategorijama (stranicama) želimo da događaj bude objavljen.