> Natjecanje
Pravila natjecanja

Opća pravila za sudionike Webfestivala 2008:

• Na natjecanje ove godine nema prijava, već su u njega automatski uključene sve stranice škola u Republici Hrvatskoj koje koriste CARNetov CMS sustav
  • Ukoliko neka škola ne želi sudjelovati u natjecanju, ima pravo tražiti da je se izuzme
  • Stranice sudionice natjecanja ne smiju sadržavati:
    • tekstove, slike ili druge medije diskriminativnog ili uvredljivog sadržaja na rasnoj, religijskoj, nacionalnoj, spolnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi te
    • tekstove, slike ili druge medije eksplicitno seksualnog i neprikladnog jezika i sadržaja.

Ako CMS stranica koja sudjeluje u natjecanju ne ispunjava zadane kriterije, Ocjenjivački sud zadržava pravo da je izuzme iz daljnjeg natjecanja bez posebnog obrazloženja. Ocjenjivački sud će nastojati riješiti sve problematične situacije u skladu s ciljevima organizacije Webfestivala.

NAPOMENA: CARNet nije odgovoran za sadržaj kao niti za naknadne promjene, preinake, modifikacije ili brisanje sadržaja CMS stranica koje sudjeluju u natjecanju.

Nagrade i pohvale ne mogu biti dodijeljene CMS stranicama koje su izradili:

• članovi Ocjenjivačkog suda,
  • članovi Organizacijskog odbora Webfestivala 2008,
  • zaposlenici na rukovodećim pozicijama ili osobe koju su suvlasnici kompanija koje sponzoriraju CUC-a 2008 te
  • članovi uže obitelji bilo koje od prethodno navedenih grupa.

Kako se škole na natjecanje ne prijavljuju same, već u njega ulaze automatski te ukoliko žele mogu tražiti izuzeće iz natjecanja, vrijede sljedeće napomene:

• Da bi bilo važeće, u natjecanju Webfestival 2008 mora sudjelovati najmanje 5 CMS stranica škola
  • U slučaju sudjelovanja manje od 15 CMS stranica škola bit će dodijeljena samo jedna nagrada, najboljoj odabranoj stranici
  • Minimalan broj sudionika da bi bile dodijeljene sve 3 nagrade je 15

Sudjelovanjem u natjecanju Webfestival 2008, sudionik prihvaća prije navedena pravila.