> Natjecanje
Nagrade i sponzori

Sukladno odluci ocjenjivačkog suda bit će proglašeni pobjednici Webfestivala 2008 i dodijeljene 1., 2. i 3. nagrada.

Osim toga, posjetitelji ovih stranica imat će priliku između odabranih finalista glasati za svog favorita. CMS web škole koji na taj način dobije najveći broj glasova, osvojit će „Nagradu publike“. Glasanje publike će započeti objavom CMS stranica škola koje su ušle u drugi krug natjecanja, a završit će u ponedjeljak 10.11. (u 12.00 sati), dan prije dodjele nagrada pobjednicima Webfestivala 2008.

Nagrade će pobjednicima natjecanja biti dodijeljene u sklopu CUC konferencije.

Ocjenjivački sud ima pravo povećati, odnosno smanjiti broj nagrada u skladu s kvalitetom stranica koje sudjeluju u natjecanju.

Sponzori natjecanja Webfestival 2008

Ovogodišnje Webfestival natjecanje sponzoriraju tvrtka KingICT i Iskon Internet.

Nagradni fond

• Nagrada za prva tri mjesta prema ocjeni ocjenjivačkog suda: plazma televizor (sponzor: KingICT)

• Nagrada za posebnu pohvalu ocjenjivačkog suda: multifunkcionalni uređaj (pisač, fotokopirni uređaj i skener u jednom) (sponzor: Iskon Internet)

• Nagrada publike: multifunkcionalni uređaj (pisač, fotokopirni uređaj i skener u jednom) (sponzor: Iskon Internet)